Search API saved searches (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: settings
eu: ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: @time ago
eu: duela @time

en: Results
eu: Emaitzak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Interval
eu: Bitartea

en: Base path
eu: Bide basea

en: disable
eu: ezgaitu

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: E-mails
eu: E-postak
