Search API Saved Searches (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Never
fa: هیچوقت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Link label
fa: برچسب واصلی

en: Results
fa: نتایج

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Edit URL
fa: تدوین آدرس
