Search API Saved Searches (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (45 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: usuário

en: enable
pt: habilitar

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: settings
pt: configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Never
pt: Nunca

en: Custom
pt: Personalizado

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Link label
pt: Rótulo do link

en: Results
pt: Resultados

en: Date created
pt: Data de criação

en: Interval
pt: Intervalo

en: Base path
pt: Caminho base

en: disable
pt: desativar

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: Number of results
pt: Número de resultados

en: Search index
pt: Índice de busca

en: Delete link
pt: Apagar link

en: Edit link
pt: Link "editar"

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Edit URL
pt: Editar URL

en: E-mails
pt: Emails

en: View URL
pt: Vizualizar URL

en: Delete URL
pt: Remover URL

en: Search page
pt: Página de busca

en: Multilingual - Internationalization
pt: Multi-idioma - Internacionalização
