Search API Saved Searches (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: settings
sk: nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: @time ago
sk: pred @time

en: Results
sk: Výsledky

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: disable
sk: vypnúť

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: E-mails
sk: E-maily
