Search API saved searches (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: settings
sq: rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Results
sq: Rezultatet

en: disable
sq: çaktivo
