Search API Saved Searches (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: @time ago
sr: Пре @time

en: - Any -
sr: - Сваки -
