Search API Saved Searches (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: enable
sv: aktivera

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: settings
sv: inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Link label
sv: Länkens etikett

en: Results
sv: Resultat

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Interval
sv: Intervall

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: disable
sv: inaktivera

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Number of results
sv: Antal resultat

en: Search index
sv: Sökindex

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: E-mails
sv: E-postmeddelanden

en: Search page
sv: Söksida

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering
