Search API saved searches (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: enable
ast: activar

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: @time ago
ast: hai @time

en: Results
ast: Resultaos

en: Date created
ast: Data de creación
