Search API saved searches (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et
