Search API saved searches (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Body
cy: Corff

en: user
cy: defnyddiwr

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: settings
cy: gosodiadau

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Never
cy: Byth

en: Custom
cy: Addasu

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Delete link
cy: Dileu dolen

en: Edit link
cy: Golygu dolen
