Search API Saved Searches (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: user
da: bruger

en: enable
da: aktiver

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: settings
da: indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Keywords
da: Nøgleord

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Never
da: Aldrig

en: Custom
da: Tilpasset

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: @time ago
da: @time siden

en: Link label
da: Link-mærkat

en: Results
da: Resultater

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Base path
da: Basissti

en: disable
da: deaktivér

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Number of results
da: Antal resultatet

en: Search index
da: Søgeindex

en: Maximum number of results
da: Maksimalt antal resultater

en: Delete link
da: Slet-link

en: Edit link
da: Redigér-link

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Edit URL
da: Redigér URL

en: View URL
da: URL

en: Search page
da: Søgeside

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering
