Search API Saved Searches (7.x-1.7) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè
