Search API Saved Searches (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: settings
hu: beállítások

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Saved searches
hu: Mentett keresések

en: @time ago
hu: @time

en: Link label
hu: Hivatkozás felirata

en: Results
hu: Eredmények

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Interval
hu: Időköz

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: disable
hu: letiltás

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Search index
hu: Keresési index

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: E-mails
hu: E-mailek

en: View URL
hu: Webcím megtekintése

en: Search page
hu: Keresési oldal

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés

en: View all results
hu: Összes eredmény megtekintése
