Search API Saved Searches (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: Body
ja: 本文

en: user
ja: ユーザー

en: enable
ja: 有効化

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Keywords
ja: キーワード

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Never
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: @time ago
ja: @time 前

en: Link label
ja: リンクラベル

en: Results
ja: 結果

en: Date created
ja: 作成日時

en: Interval
ja: 間隔

en: Base path
ja: ベースパス

en: disable
ja: 無効

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Number of results
ja: 結果の数

en: Search index
ja: 検索インデックス

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Edit URL
ja: URLの編集

en: E-mails
ja: メール

en: Search page
ja: 検索ページ

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化
