Search API saved searches (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
