Search API Saved Searches (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: settings
uk: налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Never
uk: Ніколи

en: Custom
uk: Власний

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: @time ago
uk: @time тому

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: Results
uk: Результати

en: Date created
uk: Дата створення

en: Interval
uk: Проміжок

en: Base path
uk: Основний шлях

en: disable
uk: вимкнути

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Number of results
uk: Кількість результатів

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: E-mails
uk: Електронні листи

en: View URL
uk: URL перегляду

en: Delete URL
uk: URL видалення

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: Last executed
uk: Останнє виконання

en: No searches were saved yet.
uk: Збережені пошуки відсутні.

en: Saved search
uk: Збережений пошук

en: View and edit your saved searches.
uk: Перегляд і редагування збережених пошуків.
