Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Results
he: תוצאות

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Interval
he: מרווח

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: disable
he: השבתה

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: - Any -
he: - הכל -

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל

en: Search page
he: דף חיפוש
