Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Never
ka: არასდროს

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Results
ka: შედეგები
