Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Results
kk: Нәтижелер
