Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ
