Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Search page
th: หน้าค้นหา
