Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: @time ago
bg: преди @time

en: Results
bg: Резултати

en: Interval
bg: Интервал

en: disable
bg: дезактивирай

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: E-mails
bg: Имейли
