Search API Saved Searches (7.x-1.8) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: E-mail address
ky: E-mail дарек

en: @time ago
ky: @time мурун
