Search API Solr search (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Search
de: Suche

en: Password
de: Passwort

en: Solr port
de: Solr Port

en: Solr path
de: Solr Pfad

en: Solr search
de: Solr-Suche
