Search API Solr search (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Search
fr: Recherche

en: Password
fr: Mot de passe

en: Solr port
fr: Port de Solr

en: Solr path
fr: Chemin Solr

en: Solr search
fr: Recherche Solr
