Search API Solr search (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: Solr servers
hu: Solr kiszolgálók

en: Unknown field !field.
hu: !field ismeretlen mező.

en: Solr service
hu: Solr alapú szolgáltatás

en: The Solr server could not be reached.
hu: A Solr-kiszolgáló nem elérhető.
