Search API Solr search (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Solr port
lv: Solr ports

en: Solr path
lv: Solr ceļš
