Search API Solr search (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Advanced
da: Avanceret

en: Solr path
da: Solr sti

en: Solr search
da: Solr søgning

en: Did you mean
da: Mente du
