Search API Solr Search (7.x-1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Solr port
nl: Solr-poort

en: Solr path
nl: Solr-pad

en: Solr search
nl: Solr-zoeken

en: Did you mean
nl: Bedoelde u

en: HTTP method
nl: HTTP-methode
