Search API Solr Search (7.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Solr port
ru: Solr порт

en: Solr path
ru: Solr путь

en: Solr servers
ru: Solr серверы

en: Did you mean
ru: Возможно, имелось ввиду

en: Solr host
ru: Solr хост

en: 1 server | @count servers
ru[0]: 1 сервер
ru[1]: @count серверов

en: HTTP method
ru: HTTP-метод
