Search API Solr Search (7.x-1.0-rc5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Advanced
sv: Utökad

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Solr port
sv: Port för Solr

en: Solr path
sv: Sökväg för Solr

en: Did you mean
sv: Menade du

en: HTTP method
sv: Metod för HTTP
