Search API Solr Search (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Search
no: Søk

en: Password
no: Passord

en: Files
no: Filer

en: Advanced
no: Avansert

en: Autocomplete
no: Autofullfør

en: Solr search
no: Solr-søk

en: HTTP method
no: HTTP-metode
