Search API Solr search (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Files
gl: Ficheiros

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
