Search API Solr Search (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Files
cs: Soubory

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Schema
cs: Schéma

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Solr port
cs: Port serveru

en: Solr path
cs: Cesta k Solr

en: Indexed
cs: Indexováno

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
cs: (Počet odeslaných, ale nezpracovaných dokumentů v indexu: @pending_docs)

en: Solr search
cs: Solr vyhledávání

en: Did you mean
cs: Měli jste na mysli
