Search API Solr Search (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Files
et: Failid

en: Advanced
et: Täpsem

en: Schema
et: Skeem

en: Additional information
et: Lisainfo

en: HTTP method
et: HTTP meetod
