Search API Solr Search (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Files
ar: الملفات

en: Advanced
ar: متقدم

en: Additional information
ar: معلومات إضافية
