Search API Solr Search (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Files
ja: ファイル

en: Advanced
ja: 高度

en: Delay
ja: 遅延

en: Schema
ja: スキーマ

en: Additional information
ja: 追加インフォメーション

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Indexed
ja: インデックス済

en: HTTP method
ja: HTTP メソッド
