Search API Solr Search (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Files
sk: Súbory

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie
