Search API Solr Search (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Files
vi: Các tập tin

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: No files found.
vi: Không tìm ra.

en: Additional information
vi: Thông điệp gửi kèm

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Connection
vi: Kết nối

en: Indexed
vi: Đánh chỉ mục
