Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Active
am: ገባሪ
