Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Active
ast: Activu
