Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
