Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Active
el: Ενεργό
