Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Active
es: Activo
