Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Active
gl: Activo
