Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Active
hr: Aktivno
