Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Active
hy: Ակտիվ
