Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Active
km: សកម្ម
