Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
nn: Stengt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Active
nn: Aktiv
