Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Active
sk: Aktívny
